Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Sydländskt landskap, signerad och daterad B. Nordencreutz, daterad 66, olja på duk, ca 41x33 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
626659
2019-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här