Taklampa
2019-03-22
626648
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, emaljerad skärm, diameter ca 25, höjd exklusive skärm ca 27 cm
Slitage, mindre emaljskador, renoverad/kompletterad