Skulptur
2019-03-22
626630
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1900/2000-tal, bemålat blandmaterial, höjd ca 109 cm
Slitage/skador