Lennart Rodhe färglitografi
2019-03-22
626549
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1983, 105/125, färglitografi, bladmått ca 57x79 cm
Skadat glas