Philip von Schantz
2019-03-21
626547
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med svarta vinbär, signerad och daterad v. Schantz -83, 92/190, färglitografi, bildmått ca 53x42 cm