Siri Derkert
2019-03-23
626523
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIRI DERKERT (1888-1973): Fogelstadskvinnan, stämpelsignerad, Siri Derkert, numrerad 52/75, ca 39x25 cm