Oidentifierad konstnär Oljemålning
2019-03-26
626514
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, hamnmotiv, monogramsignerad ÅR, olja på duk, ca 150x100 cm
ojämn duk, skada på duk