Ardy Strüwer oljemålning
2019-03-23
626513
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): "Rainbowhunter", signerad och daterad X 1985 New York, olja på duk, ca 54x65 cm