Skedar i silver
2019-03-22
626466
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR i silver, 10 st, ottomanska, 1800-tal, med graverad dekor, längd ca 16, vikt ca 350 g
Bruks och åldersrelaterat slitage