Champagnestrutar
2019-03-23
626448
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 2 st, 1700-talets slut, klar glasmassa, slipad dekor, höjd ca 20 cm
Kantnagg, sannolikt nedslipade