P A Persson
2019-03-26
626334
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): sjöbodar, signerad P A Persson, olja på duk, ca 44x67 cm