Samovar
2019-03-21
626292
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SAMOVAR, England, tidigt 1900-tal, rik dekor med lejonansikten, nysilver, fundament i ek, höjd ca 38 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage