Lars Lerin, akvarellerat träsnitt
2019-03-26
626289
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LARS LERIN (född 1954): Hus i solljus,
signerad och daterad L Lerin -96/04 med dedikation, akvarellerat träsnitt, 16x21cm