Skulptur Kina

Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, trä, Kina, 1900-tal, i form av Buddha, polykromt bemålad, höjd ca 50 cm

Slitage, sprickor, färgbortfall

626230

2019-03-22