Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-03-21
626180
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Helgia Cecilia, olja på duk, 95x82 cm
Karckeleringar