Pierre Olofsson färglitografi
2019-03-20
626041
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 18/30, färglitografi, ca 29x36 cm