Thea Ekström blandteknik
2019-03-25
625990
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THEA EKSTRÖM (1920-1988): Trandans, signerad och daterad Ekström 14 XI 72, blandteknik/skrapteknik på pannå, ca 30,5x60,5 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer