Miniatyrmålningar
2019-03-21
625953
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYRMÅLNINGAR, 3 st., 1900-tal, Gustav Vasa, Gustav II Adolf, Drottning Margareta, född Leijonhufvud, rammått ca 13x12 cm
Ramskador