Design Bruno Mathsson och Piet Hein
2019-03-20
625940
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superelips, fanerat i björk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 160x115 cm
brukssltiage, fanérskador vid kant