Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-03-20
625816
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "pyykki", byktvätterskor, olja på duk, signerad och daterad 1912, ca bildmått 64x54 cm