Ljuskrona
2019-03-20
625782
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, 4 ljuspunkter, ca 85, diameter 30 cm,
Flera prismor saknas, några medföljer lösa, slitage, funktionen garanteras ej