John Erik Franzén litografi
2019-04-07
625770
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): "Äran af Stockholm", monogramsignerad JEF, daterad 1988, numrerad 56/200, ca 36x40 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"
Något vågigt ark