Lennart Larsson oljemålning
2019-03-20
625763
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART LARSSON (1922-2007): "Namnsdagsbuketten", signerad L. Larsson, daterad -75, olja på duk, ca 64x49 cm