Bordslampa
Avslutad
2019-03-20
625727
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, enligt uppgift Frankrike, stomme i lackerad metall och mässing, svartlackerad skärm, böjbar stomme., höjd ca 35 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen