Bengt Fransson oljemålning
2019-03-20
625672
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Restauranginteriör, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm