Esaias Thorén färglitografi
2019-03-23
625657
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Ögonfisk", signerad och daterad Esaias Thorén 1974, numrerad 274/350, färglitografi, bladstorlek ca 50x65 cm
Oramad