Tazzor
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TAZZOR, 1 par, 1800-talets mitt, empire, faten i patinerad brons, socklar i Siena marmor, höjd ca 27,5, diameter ca 24
Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour
Åldersrelaterat slitage
625457
2019-03-23