Stig Borglind etsning
2019-03-19
625440
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG BORGLIND (1892-1965): "Sommarlandskap, signerad Stig Borglind, etsning, 24x33,5 cm