Erik Tryggelin oljemålning
2019-03-19
625416
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): "På Kärsön", signerad och daterad E Tryggelin 1925, olja på pannå, bildmått 34x25 cm