Michael Qvarsebo oljemålning
2019-03-19
625378
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Kattporträtt, signerad M.Qvarsebo, olja på duk, ca 20x27 cm