Skåp 1800-tal
2019-03-19
625360
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1800-tal, mahognyfanér, invändigt med justerbara hyllplan, nyckelskyltar i ben, höjd 154, 102x41 cm
Nyckel saknas, skadad nyckelskylt, repor