Lars Boethius oljemålning
2019-03-19
625319
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Skogsglänta, signerad samt daterad -66, olja på pannå, ca 49 x 59 cm.