Henrik Allert skulptur
2019-03-19
625238
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HENRIK ALLERT (född 1937): skulptur föreställande kossor,, lergods, signerad Henrik Allert, höjd ca 10, 45x30 cm
Bruksslitage