M Pyk litografi
2019-03-20
625102
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): "Vännerna i Nice", signerad och numrerad, M Pyk, 201/250, litografi, bladmått ca 64x50 cm
Oramad