M Pyk litografi
2019-03-21
625101
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Söndagspromenad II, signerad och daterad Madeleine Pyk -75, XVII / XXX, färglitografi, bladmått ca 65x78 cm
Oramad