M Pyk litografi
2019-03-19
625094
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Släkten i salongen, signerad Madeleine Pyk, 221/250, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm
Oramad