M Pyk litografi
2019-03-18
625092
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, 158/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm
Oramad