Böhlmarks golvlampor
2019-03-17
625017
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÖHLMARKS, golvlampor, 1 par, ställbara armar, skärmar av vitlackerad plåt, höjd ca 145 cm
Skärmar med bucklor, bruksslitage