Akvarell England tidigt 1900-tal
2019-03-17
624981
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1900-talets början): Figurscen med flickor, otydlig signatur och datering, akvarell, ca 42x32 cm