Gideon Börje oljemålning
2019-03-17
624959
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Strandmotic med kvinna, signerad G Börje, olja på duk, ca 54x64 cm