Oscar Reutersvärd färglitografi
2019-03-17
624956
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): 3 st s.k omöjliga figurer, samtliga signerad Oscar Reuterswärd samt numrerade 171/200, 175/200, 170/200, färglitografi, bladmått ca 46x63 cm
Ej examinerade ur ram