Corneille serigrafier
2019-03-19
624934
| Klubbat belopp | 420 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
CORNEILLE (1922-2010) 2 st serigrafier, signerade samt daterade -87 & -88, numrerade 44/200 & 817150, bladstorlek 96x78 & 109x80 cm