Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-03-17
624714
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med frukt, olja på duk, signerad, ca 70x100 cm