Silverkanna
2019-03-16
624671
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAFFEKANA, silver, otydliga stämplar, rokokostil, höjd ca 30 cm, vikt ca 928 g
Slitage, mindre bucklor