Oljemålninig
2019-03-16
624665
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, 1 par, olja på pannå, ca 30x24 cm