Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Röda vinbär i hink, signerad och daterad v Schantz -80, numrerad, 138/170, färglitografi, 63x50 cm
Något gulnad
624622
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här