Bordslampa
2019-03-15
624574
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800/1900-tal, möjligen Ryssland, fötter med groteska ansikten, övre del med fabeldjur, brons, 1 ljuspunkt, höjd ca 39
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej