ORIENTMATTA
2019-03-22
624462
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Polykromt mönstrad, 275x185cm.
Slitage, ställvis hårdare. Kantskador.