Bordslampor
2019-03-15
624447
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900/2000-tal, i svart lackerad metall, ställbar i höjd och vinkel, första ledens höjd ca 60 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej