Ljuskrona
2019-03-15
624439
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 5 ljuspunkter, stomme i patinerad brons, höjd ca 97, största vidd 44 cm
Funktionen garanteras ej, åldersrelaterat slitage